ברוכים הבאים לאתר המשרד

משפט אזרחי

rsz__vg14032

המשפט האזרחי הוא שם כולל למספר ענפים משפטיים, המסדירים את מערכות היחסים שבין בני אדם או חברות לבין עצמם. המשפט האזרחי מסדיר את זכויות הרכוש, עוסק בהתחייבויות רצוניות ולא רצוניות בין פרטים, באמצעות דיני חוזים ודיני נזיקין ובמערכת היחסים בתוך התא המשפחתי, קרי דיני משפחה. משרדנו עוסק באופן ספציפי בייצוג בסכסוכים כספיים או חוזיים, בדיני משפחה, ובדיני נזיקין.

דיני משפחה

המשרד עוסק בתחום דיני המשפחה על היבטיו השונים, לרבות: גירושין, משמורת והסדרי ראיה, חלוקת רכוש, מזונות, צוואות וירושות, היתרי נישואין, פסולי חיתון, הסכמי ממון, הסכמי גירושין, צוואות, ירושות ועוד. מחלקה זו מנוהלת ע"י מנהל המשרד, עורך דין אריאל ממן, המוסמך גם כטוען רבני ורב, בקיא בדיני המשפחה והמעמד האישי, בעל ניסיון רב בתחום, בעל ידע נרחב בדין העברי ועוסק באופן ספציפי בניהול הליכים מורכבים בבית הדין הרבני.

נזיקין

במשרד הוקמה מחלקה המתמחה בדיני נזיקין, בניהולה של עורכת הדין הילה ממן, בעלת ניסיון בתחום הנזיקין וכן בעבודה מול המוסד לביטוח לאומי בכל הקשור לנפגעי עבודה, נכות כללית, נפגעי איבה, וכן תביעות מול משרד הביטחון, אגף השיקום במסגרת פגיעות חיילים, שוטרים ומשרתי קבע. כמו-כן, הינה בעלת ידע משפטי נרחב בתחומים אלה, תוך מתן דגש לזכויות וצרכי החולה והנפגע.

ליטיגציה אזרחית

משמעות המונח ליטיגציה הוא התדיינות. מהווה שם מקובל למקצוע הטיעון בבית משפט. תפקיד זה נעשה באמצעות עורך דין, ובהתדיינויות בבתי דין רבניים, גם על ידי טוען רבני.

משרדנו מעניק שירותי ליטיגציה בתחומי המשפט האזרחי, עם התמחות ספציפית בענייני משפחה, נזיקין וייצוג בתחומי הדין העברי בבתי דין רבניים ובסכסוכים כספיים המופנים לבתי דין פרטיים (בתי דין לממונות) במסגרת חוק הבוררות.

תחום הליטיגציה רלוונטי לכל תיק אשר בסופו של דבר מגיע לדיון משפטי, בין אם זה בית משפט, בית דין או כל ערכאה שיפוטית אחרת. משרדנו מאופיין בידע ובהיכרות מעמיקה עם סדרי-הדין הרלוונטיים להליך המשפטי הספציפי בתחומי הפעילות של המשרד.

פגוש את הצוות המוכשר שלנו

למה אנחנו?

גירושין בהסכמה?

מה עדיף? גירושין בהסכמה או מהלך חד צדדי?

איך תשיג/י תוצאה טובה יותר?

אצל אריאל ממן שואפים לתוצאות הכי טובות

מהם סיכוייך ?

מהם סיכוייך לקבל את כל דרישותיך?
אצלנו אחוז ההצלחה הוא גבוה ביותר על מנת שכל דרישותיך יתקבלו

שליטה בתהליך

תוכל/י לתכנן את צעדיך ולשלוט טוב יותר בתוצאות ההליך

גט בצורה המהירה ביותר

משרדנו, אשר צבר ניסיון רב בניהול תיקי גירושין מורכבים, יוביל אותך בבטחה להליך גירושין מהיר, איכותי והישגי תוך כדי השגת המרב בכל הצרכים הנלווים לגירושין מתוך אסטרטגיית גירושין מחושבת.

השירותים שלנו

המשרד עוסק בתחום דיני המשפחה על היבטיו השונים, לרבות: גירושין, משמורת והסדרי ראיה, חלוקת רכוש, מזונות, צוואות וירושות, היתרי נישואין, פסולי חיתון, הסכמי ממון, הסכמי גירושין, צוואות, ירושות ועוד.

icon

גירושין

icon

גישור

icon

הסכמי ממון

icon

צוואות וירושות

icon

שלום בית

היתרונות שלנו

אצלנו לא מתפשרים על האיכות. כל לקוח זוכה לטיפול האיכותי תוך כדי הקפדה על סטנדרטים מקצועיים הגבוהים ביותר

השירותים שאנו מספקים, ניתנים ברמת המקצועיות הגבוהה ביותר

אצל אריאל ממן מגיעים לתוצאות הטובות ביותר , אשר גורמות ללקוח תחושת סיפוק הכי טובה לשביעות רצונו של הלקוח