לקוחות ממליצים

לקביעת פגישת ייעוץ:

שמי רחלי פישמן יוצגתי בתהליך הגירושין שלי ע"י עו"ד אריאל ממן וברצוני להודות לו, ולא רק על עבודה המדהימה שהוא עשה. כבן אדם הוא מתייחס ללקוחות שלו בגובה העניים ולא כל עורכי הדין עושים זאת אבל אריאל הוא איש מקצוע שנותן את הלב והנשמה שלו בשביל להשיג לאדם אותו הוא מייצג את הטוב ביותר, הוא לוחם.

רחלי פישמן

אריאל ייצג אותי בתיק גירושין לא פשוט שכלל האזנות סתר ומלחמות נוספות. לכל אורך הדרך קיבלתי ממנו תמיכה ועצות נבונות שצמצמו את חוסר הוודאות והובילו אותי להצלחה. רב תודות לך.

י.א ירושלים

כאשר נקלעתי לבעיה בדיני נזיקין, פניתי לעו"ד אריאל ממן. בפגישה הראשונה, הוסבר והובהר לי לפרטי פרטים את כל מהלך התביעה, מה נדרש ממני, מהן התחזיות והתרחישים האפשריים במהלך התביעה ולמה עליי להיערך.
כל העת היו איתי בקשר רציף מהמשרד ועדכנו אותי בכל פרט ובכל התקדמות בתביעה. התרשמתי מאוד מההתנהלות מול הלקוח, מהניסיון הרב, מהיחס האדיב ומעל הכל מהמקצועיות. כמובן שנחלנו הצלחה שהייתה לשביעות רצוני.

גלית כהן

עברתי לעו"ד אריאל ממן לאחר שלא הייתי שבעת רצון מהעו"ד הקודם שלי. לשמחתי, מצאתי משרד שעושה לילות כימים בשעת הצורך, על מנת לטפל בבעיות התכופות שלי כלקוחה, כולל ימי שישי ומוצאי שבת בשעת הצורך... עד עתה אני חשה כי עו"ד אריאל בקיא מאד בחוק ובמיוחד בהתנהלות שבבית הדין הרבני. הגישה שלו אמינה, נחושה ומקצועית מאד, יחד עם נעם הליכות. הוא קשוב, נותן מענה, ומייעץ.
ממליצה בחום למי שצריך עו"ד מצוין שהוא גם בן אדם!

איריס

אני רוצה להביע את תודתי והערכתי האישית מקרב לב, על הטיפול בתביעה מול חברת הביטוח, בלווי תיק התביעה עד לסיומו המוצלח, לשביעת רצוני ורצון חברי הנהלת החברה והדיקרטיון שלה.
במשך כל תקופת הטיפול בתיק הנ"ל, גילת מקצועיות, נחישות, תחכום מקצועי, דביקות במשימה, בדרכי נועם, מעוררת הערכה והערצה. תקצר היריעה מלפרט את דרך העבודה המקצועית שהביאו את הסיום המוצלח בתביעה הנ"ל לתוצאה המיוחלת ועל כך מלוא תודתנו והערכתנו העצומה על הטיפול בתיק זה.

דוד אלחדאד, מנכ"ל חברת לב נתיבות בע"מ

רצוננו להביע את תודתנו והערכתנו לך ולצוות משרדך, על השקעה, מקצועיות ושרות עקבי ומסור מתוך אכפתיות והבנה. ולך באופן אישי, ילמדו חבריך למקצוע יושר והגינות. ירבו כמוך לתפארת עורכי הדין, ישכילו וילמדו ממידותיך, יושרך ועקביותך לתיקון עוולה שנגרמה לנו, ומתן שירות, ייעוץ והכוונה מתוך מקצועיות ואחריות. בשם עמותה לקידום מורשת עולי יהדות אתיופיה – ע.ר באר שבע שאותנו ייצגת, תבורך מפי עליון שפע ושגשוג בכל אשר תפנה, תעשה ותצליח. ועליך נאמר טוב שם טוב משמן טוב, ראית הצדק עמד לנגד עינך. ישר כוח על הכול ותמשיך לתת דוגמא ומופת לחבריך למקצוע.
הנהלת עמותה לקידום מורשת עולי יהודת אתיופיה - באר שבע

גיל אילנה

ברצוני להביע את הערכתי ותודתי על כך שליווית את אחותי בהתנדבות במסגרת הסיוע המשפטי בתיק גירושין ומזונות ילדים. על אף שהייצוג שנתת לה היה בהתנדבות, הנני עד לכך שלכל אורך הדרך הטיפול במקרה שלה היה במלוא תשומת הלב, הסבלנות והייחס הנדרש. המעט שאוכל לעשות הוא להביע את הערכתי ותודתי ולקוות שישנם עוד אנשים כמוך.

א. ק.

אריאל שלום,
הפגנת לאורך כל הדרך מקצועיות. תמכת ברגעים קשים והשגת תוצאות יפות. אני מרוצה מהיחס ומהעבודה שלך, המשך ככה.

ל.ב. באר שבע

ברצוני להביע את הערכתי ותודתי הרבה על טיפולך המסור בענייני.

צילה נפתלי

פניתי למשרד עורכי דין אריאל ממן ושות' לצורך טיפול בעמותה. היחס היה נעים והוגן.

מיכל