אודות המשרד

דיני משפחה

המשרד עוסק בתחום דיני המשפחה על היבטיו השונים, לרבות: גירושין, משמורת והסדרי ראיה, חלוקת רכוש, מזונות, צוואות וירושות, היתרי נישואין, פסולי חיתון, הסכמי ממון, הסכמי גירושין, צוואות, ירושות ועוד. מחלקה זו מנוהלת ע"י מנהל המשרד, עורך דין אריאל ממן, המוסמך גם כטוען רבני ורב, בקיא בדיני המשפחה והמעמד האישי, בעל ניסיון רב בתחום, בעל ידע נרחב בדין העברי ועוסק באופן ספציפי בניהול הליכים מורכבים בבית הדין הרבני.

לקביעת פגישת ייעוץ:

rsz__vg14032_2

ליטיגציה אזרחית

משמעות המונח ליטיגציה הוא התדיינות. מהווה שם מקובל למקצוע הטיעון בבית משפט. תפקיד זה נעשה באמצעות עורך דין, ובהתדיינויות בבתי דין רבניים, גם על ידי טוען רבני.

משרדנו מעניק שירותי ליטיגציה בתחומי המשפט האזרחי, עם התמחות ספציפית בענייני משפחה, נזיקין וייצוג בתחומי הדין העברי בבתי דין רבניים ובסכסוכים כספיים המופנים לבתי דין פרטיים (בתי דין לממונות) במסגרת חוק הבוררות.

תחום הליטיגציה רלוונטי לכל תיק אשר בסופו של דבר מגיע לדיון משפטי, בין אם זה בית משפט, בית דין או כל ערכאה שיפוטית אחרת. משרדנו מאופיין בידע ובהיכרות מעמיקה עם סדרי-הדין הרלוונטיים להליך המשפטי הספציפי בתחומי הפעילות של המשרד.

פגוש את הצוות שלנו

1

אריאל ממן

עורך דין וטוען רבני

4

הילה ממן

עורכת דין

השירותים שלנו

המשרד עוסק בתחום דיני המשפחה על היבטיו השונים, לרבות: גירושין, משמורת והסדרי ראיה, חלוקת רכוש, מזונות, צוואות וירושות, היתרי נישואין, פסולי חיתון, הסכמי ממון, הסכמי גירושין, צוואות, ירושות ועוד...

 

  • גירושין
  • גישור
  • הסכמי ממון
  • צוואות וירושות
  • שלום בית